تاریخچه شرکت:

گروه تولیدی بازرگانی ویچی از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه و تین ایجر آغاز نموده و مفتخر است که به عنوان یک برند معتبر ایرانی در این صنعت توانسته از طریق عاملیت های فروش و فروشگاه های طرف قرار داد خود، نظر و سلیقه عده کثیری از مصرف کنندگان در سراسر ایران و حتی کشورهای همسایه را به خود جلب نماید و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پوشاک ایران در زمینه تولید و عرضه پوشاک زنانه این افتخار را دارد تا مهمترین عامل پیشرفت و توسعه خود را مواردی چون توجه به نیازهای روز نسل جوان در طراحی محصولات، مواد اولیه مرغوب طبق استانداردهای لازم و کنترل کیفیت محصولات تولیدی همراه سرویس دهی مناسب به مشتریان می داند.

تنوع محصولات و به روز بودن تولیدات این شرکت ضمن بهره گیری از مدیریت و برنامه ریزی عملی و توجه به متدهای روز دنیا جهت تامین نیاز جامعه جوان و نوجوان از ویژگی های مهم این مجموعه محسوب می شود.

ویچی با با تکیه بر شعار “از هم اکنون بهترین باشید” سعی بر آن دارد تا آن چنان که زیبنده مشکل پسندان و صاحبان سلیقه است به طراحی و تولید پوشاک مجلسی زنانه با کیفیت و کمیتی رقابتی بپردازد و در راه رسیدن به آرمان اصلی خود که همواره جلب حداکثر رضایتمندی مشتریان است، دست از تلاش بر نخواهد داشت.

ما مشتریان خود را شرکاء تجاری خود قلمداد می کنیم و معتقدیم رکن و پایه وجودی مجموعه ما بر اساس اعتماد و باور مشتریانمان می باشد، بدین لحاظ مشتری را مهمترین ناظر بر تولیدات و خدمات خود می دانیم و بر این باوریم که بزرگان هر صنعتی بیش از سرمایه مالی نیاز به سرمایه حمایتی هواداران خود دارند. برند ویچی گواهینامه مالکیت برند در حوزه داخلی و بین المللی را اخذ نموده است.

درباره برند ویچی:

برند ویچی برگرفته از نام یک منطقه در جنوب کشور ایران است که طبق شواهد موجود، در پوشش لباس هایشان نوآور بوده اند، بدین سبب ضمن حفظ اصالت یک برند ایرانی و با نگاهی جهانی، به شکل منطقه ای عمل نموده ایم. در واقع ویچی تداعی کننده یک برند اروپایی است در حالیکه بر اساس یک تفکر کاملا بومی طراحی و متولد شده اشت و به هیچ عنوان از سایر برندها الگوبرداری نشده است. ما معتقدیم، ما نیز می توانیم یک برند جهانی معتبر را متولد و سالیان متمادی بدون هیچ افولی آن را به اقصی نقاط دنیا صادر کنیم.

به واقع ویچی یک رویکرد بین المللی را دنبال می‌کند و بدین سبب توجه به سلایق، خواسته ها و نیازهای مشتریان را سرلوحه امور قرار داده است و معتقد است “به انتخاب هوادارانش برندی جاودانه خواهد شد.”