ویچی، تولیدی لباس مجلسی بانوان

ویچی، بزرگترین مجموعه تولیدی لباس مجلسی زنانه با بیش از دو دهه تجربه در سطح کشور می باشد. ویچی، ضمن داشتن سهم حداکثری در بازار داخلی، به عنوان برند برتر صادراتی کشور با ارائه گستره وسیعی از سبکها و طرحهای لباس مجلسی اعم از ماکسی، سارافون، اوورال، دامن، نیم تنه، کت، شومیز، تونیک و شلوار مطرح می باشد.

تنوع محصولات و بروز بودن تولیدات این شرکت، ضمن بهره گیری از مدیریت و برنامه ریزی علمیو توجه به متدهای روز دنیاجهت تامین نیاز جامعه جوان و نوجوان از ویژگیهای مهم این مجموعه محسوب می شود.

ویچی با تکیه بر شعار “از هم اکنون بهترین باشید” سعی بر آن دارد تا آنچنان که زیبنده مشکل پسندان و صاحبان سلیقه است به طراحی و تولید لباس مجلسی زنانه با کیفیت و کمیتی رقابتی نسبت به محصولات کشورهای صاحب سبک در این صنعت بپردازد و در راه رسیدن به آرمان اصلی خودکه همواره جلب حداکثر رضایتمندی مشتریان است دست از تلاش بر نخواهد داشت.  

از ویچی بیشتر بدانید

We’re a digital magazine based in Brooklyn.

About us

We’re a community on a journey, exploring and finding ourselves, cataloging our stories along the way.

چرا ویچی

چرا لباس مجلسی ویچی، به انتخاب اول متخصصین و مشتریان تبدیل شده است؟

دوخت فوق العاده

بهره گیری از بروزترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی و همچنین نیروهای متخصص و متبحر، ویچی را در بین بزرگترین برندهای جهانی قرار داده است.

تن پوش بی نظیر

محبوبیت لباس مجلسی ویچی، در میان متخصصین مد و مشتریان به دلیل داشتن تن پوش و کپ بینظیر و سازگار با استایل مردم کشورمان می باشد.

پارچه های با کیفیت

ویچی، مناسب با مد روز دنیا از با کیفیت ترین پارچه های کشورهای ترکیه، ایتالیا، کره و چین بهره می برد.

کنترل کیفیت

محصولات ویچی، در تمامی مراحل تولید اعم از تامین مواد اولیه، طراحی، برش، دوخت، بسته بندی، انبار و تحویل محصولات به مشتری از دقیق ترین و بالاترین استاندارهای کنترل کیفیت برخوردار می باشد.

اعتماد و وفاداری

ویچی با بیش از دو دهه تجربه حرفه ای در صنعت پوشاک بانوان، توانسته است اعتماد و وفاداری جامعه بزرگی از مشتریان را به خود جلب کند.

مشتریان راضی

ویچی، مشتریان خود را شرکای تجاری خود می داند و رضایتمندی مشتریان بزرگترین سرمایه و اولویت اول ویچی است.

“Thought Catalog makes me feel like someone else out there gets me.”

– Clare A.

Let’s have chat!

Want to know or have a question

Chat now

Visit us

Location

۱۲۳ Demo Street

New York, NY 12345

Contact

(۵۵۵) ۵۵۵-۵۵۵۵
email@example.com